ZŁOTE I DIAMENTOWE PIÓRA

16 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród “Złote” i “Diamentowe Pióra”. To nagrody corocznie przyznawane przez prezydenta miasta uczniom, który osiągnęli sukcesy w nauce, sporcie, sztuce oraz tym, którzy angażowali się w wolontariat. W tym roku wyróżnienia otrzymało sto sześć uzdolnionych osób z miejskich szkół. Nagrody wręczył prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk.

Z naszej szkoły Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska “Złote Pióro” otrzymali:

Jagoda Jung, Kacper Jasiński, Ulyana Mikhaliova, Konrad Mikołajuk, Mikołaj Nowicki, Emilia Jasińska, Anna Gromisz, Tomasz Filipiuk, Wojciech Hałasa, Wojciech Ładziak, Maria Olichwierowicz, Kaja Miszkiniuk

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska “Diamentowe Pióro” otrzymała Hanna Sudewicz.

GRATULACJE!!!