Szanowni Państwo,

jako rodzice dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Białej Podlaskiej jesteśmy częścią społeczności tej szkoły.

Dzięki wspólnym działaniom udało nam się dotychczas realizować założone cele i mamy nadzieję na kontynuację współpracy w przyszłości.

W poprzednich latach dzięki zaangażowaniu rodziców uczniów naszej szkoły w ramach Budżetu Obywatelskiego Białej Podlaskiej zostały zgłoszone projekty, które poprzez Państwa głosy uzyskały duże poparcie, a tym samym stały się zwycięskimi projektami. Miały one za zadanie poprawić infrastrukturę naszej placówki, jak również bezpieczeństwo w drodze do szkoły, t.j.: „Ścieżka zdrowia od juniora do seniora” z boiskiem do siatkówki plażowej i siłownią na świeżym powietrzu oraz ścieżka rowerowa przy ul. Akademickiej. W 2022 roku dołączyły do tej listy kolejne zwycięskie projekty, tj.: kontynuacja ścieżki rowerowej przy ul. Akademickiej wraz z wiatą na rowery oraz ogród sensoryczny dla dzieci.

W roku szkolnym 2021/2022 obchodziliśmy 100-lecie naszej szkoły. Dzięki Państwa współpracy i hojności udało nam się pozyskać darczyńców, za sprawą których mogliśmy zakupić nowe gabloty na puchary zdobyte w zawodach sportowych oraz dofinansować wykonanie muralu upamiętniającego 100-lecie Szkoły Podstawowej nr 2. Mogliśmy też przyczynić się w części do sfinansowania wydanej z tej okazji książki.

Do realizacji założonych celów i pomysłów w przyszłości potrzebna jest Państwa inicjatywa, współpraca i pomoc.

Drodzy Rodzice, wspierając nasze działania, wspieracie swoje dzieci. Dziękujemy za zrozumienie i każdą pomoc.

Rada Rodziców