Dnia 21 kwietnia 2022 r. w II LO im. E. Plater odbyło się podsumowanie VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych. Uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się sukcesami. I miejsce – Maja Mikłasewicz kl. 8d język hiszpański III miejsce – Błażej Pieńkosz kl. 8a język angielski Wyróżnienie – Mikołaj Wołosiuk kl. 8a język rosyjski
Autor: Beata Szeniawska
SZKOLNY KONKURS WIEDZY O CZERNIAKU
7 kwietnia 2022 roku w ramach działań promujących zdrowie odbył się szkolny konkurs „Znamię! Znam je?”. Oto zwycięzcy konkursu: I miejsce Klaudia Stolarczuk- klasa 7a II miejsce Marcel Denisiuk- klasa 8 F III miejsce Olga Szostakiewicz- klasa 8 F
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY
Adriana Druliak z kl. 7 b – laureatka konkursu z języka rosyjskiego – nauczyciel przygotowujący Inna Tkhorevska Mikołaj Wołosiuk z kl. 8 a – laureat konkursu z geografii – nauczyciel przygotowujący Joanna Lasecka Julia Miłosz z kl. 8 e – finalistka konkursu z matematyki – nauczyciel przygotowujący Małgorzata Lipińska-Kozak Piotr Jędrzejczyk z kl. 8 c – finalista konkursu z historii – nauczyciel przygotowujący Zofia Zielińska Piotr Jędrzejczyk z kl. 8…

