nasze uczennice mistrzyniami województwa

Uczennice SP 2 wróciły ze Świdnika z tytułem mistrzyń województwa lubelskiego!

Już w grupie dziewczyny pokazały, że są w świetnej formie. Pewnie wygrały z SP 3 Świdnik oraz z SP z Kalinówki.

W finale nasze zawodniczki tylko potwierdziły swoją dominację i pokonały SP 21 z Lublina

Była walka, energia, świetne akcje i przede wszystkim drużyna, która wiedziała, po co przyjechała na ten turniej.

Ogromne brawa dla całego zespołu!

Indywidualnie wyróżniona została Zosia Majewska, która otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki naszej drużyny.

A Marcelina Niedźwiedź zgarnęła tytuł MVP całego turnieju i w nagrodę pojedzie na camp Jeremy’ego Sochana!

Dziewczyny, wielkie gratulacje!